SYSTEMY ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO WOBEC WYZWAŃ DEMOGRAFICZNYCH, EKONOMICZNYCH I TECHNOLOGICZNYCH

IV MIĘDZYNARDOWA KONEFERENCJA NAUKOWA

Publikacje

Nadesłane artykuły (pod warunkiem uzyskania pozytywnej recenzji) zostaną opublikowane w dwujęzycznej (polsko-angielskiej)monografii wydanej przez Politechnikę Poznańską.Pełne teksty artykułów nie powinny przekroczyć 24 000 znaków. Wymogi redakcyjne dotyczące artykułów podane zostały poniżej.

Istnieje także możliwość publikacji bez udziału w konferencji.

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, iż - wychodząc naprzeciw sugestiom osób zainteresowanych udziałem w konferencji – istnieje możliwość publikacji tekstu, oprócz  w dwujęzycznej polsko-angielskiej monografii, także w czasopiśmie naukowym "Praca i Zabezpieczenie Społeczne" (punktacja 6 pkt. z listy MNSZW). Rada Naukowa konferencji podejmie decyzję o wyborze stosownych artykułów do opublikowania ich w niniejszym czasopiśmie, przy czym 3 teksty zamieszczone będą w numerze w formie papierowej, pozostałe na dołączonej do czasopisma płycie CD ROM.

Osoby zainteresowane publikacją w czasopiśmie (numer sierpniowy) powinny  przesłać artykuły  na adres mailowy konferencji najpóźniej do 30 kwietnia br. w formie pliku Word oraz PDF . Wymogi redakcyjne dla artykułu mającego ukazać się w czasopiśmie naukowym znajdują się poniżej .

Jednocześnie przypominamy, iż każdy artykuł ukazujący się w niniejszym czasopiśmie jest poddany procedurze recenzyjnej według zasad podanych na stronie internetowej: http://www.pizs.pl/zasady_recenzowania_publikacji.

Wymogi redakcyjne wersja polska

Wymogi redakcyjne wersja angielska

Wymogi redakcyjne do artykułu w czasopiśmie: "Praca i Zabezpieczenie Społeczne"

Prosimy o przesyłanie abstraktów i pełnych artykułów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.